Вітаємо Прикарпатський університет з ювілеєм!

Команда PIMReC вітає бенефіціара проєкту — Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника з 80-річчям!

Впродовж останніх 7 років у Прикарпатському університеті реалізовано різні проєкти на загальну суму 3 945 958,7 дол. США

Сьогодні цей університет цілеспрямовано працює над реалізацією великої кількості проектів, які є пріоритетами державної політики у сфері освіти та безпеки. Яскравий приклад такої діяльності – наш проєкт адаптації колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру, який має вирішити транскордонні проблеми безпеки у сфері гірського туризму. Прикарпатський університет є членом Європейської асоціації університетів, Консорціума Варшавського та українських університетів, Міжнародного консорціума університетів, Консорціума універсітетов Балтійского регіону та України, Міжнародного консорціуму COLLEGIUM CARPATHICUM, Міжнародної університетської спільноти «Один пояс – один шлях», Великої хартії університетів MAGNA CHARTA UNIVERSITATUM, займає гідне місце в єдиному європейському освітньому просторі та робить вагомий внесок у справу розбудови освіти, науки та культури.

Зичимо колективу університету міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, родинного благополуччя, успішної праці.

Всі бажаючі можуть доєднатися до нас та привітати Прикарпатський університет, зробивши пост чи відео звернення. Обмежень по формі немає, головне – щоб ви могли опублікувати його на своїх сторінках в соцмережах з хештегом #80PNU