Науковці двох університетів відвідали Обсерваторію

Викладачі та керівництво Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Цепендою разом із колегами з Херсонського державного університету провели дводенну наукову експедицію у Карпатах в Міжнародному науковому центрі «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів на горі Піп Іван.

Цього року завершується проєкт «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020.

Під час експедиції науковці обговорили майбутні спільні проєкти, ознайомились з місцем майбутніх наукових практик, визначили завдання щодо опрацювання завдань з різноманітних тематик природничих наук.