21.05.2019 Перша координаційна зустріч

21-22 травня 2019 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулась перша координаційна зустріч за проектом PIMReC “Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру”, який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020. У зустрічі взяли участь команди партнерів проекту: Варшавського університету, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Бещадської добровільної групи гірського порятунку. Організовував і проводив зустріч Головний Бенефіціар – команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Координатор проекту ректор університету Ігор Цепенда привітав всіх учасників і висловив побажання щодо спільної успішної реалізації проекту протягом наступних двох років.

Порядок денний охоплював розгляд наступних питань:

• короткий огляд завдань та індикаторів проекту;
  • ознайомлення всіх учасників із правилами реалізації проектів за Програмою  транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»;
  • створення Управлінського органу, групи з будівництва;
  • обговорення внутрішньої платформи документообігу;
  • презентація та обговорення планів якості, комунікацій та розповсюдження;
  • обговорення особливостей фінансового менеджменту проекту, правил проведення тендерних процедур;
  • презентація різних видів звітування;
  • складення плану робіт на перше півріччя проекту.

Під час зустрічі також розглянули питання щодо інформаційної платформи проекту PIMReC.