Зустріч у Обсерваторії з підрядниками-будівельниками

Сьогодні партнери проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, узгодили остаточний план будівельних робіт в Обсерваторії на 2020 рік. Координатор проєкту PIMReC ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, голова інфраструктурної групи PIMReC, проректор Прикарпатського університету Ярослав Шинкарук, начальник четвертої спеціалізованої пошуково-рятувальної групи ДСНС України в Івано-Франківській області Тарас Бринда разом із підрядниками-будівельниками здійснили сходження на гору Піп Іван, оглянули об‘єкт та провели у будівлі Обсерваторії робочу нараду.