Будівельні роботи виконуються згідно вимог проєкту

У будівлі Обсерваторії тривають ремонтні та зовнішні реставраційні роботи в рамках проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп
Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC), що
реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми
транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020. Координатор проєкту PIMReC, ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та голова інфраструктурної групи PIMReC, проректор Прикарпатського університету Ярослав Шинкарук черговий раз зустрілися на об’єкті з підрядниками-будівельниками. Про хід робіт їм доповів заступник директора ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРАНСБУД” Володимир Марценюк.

– Всі роботи виконуються відповідно до вимог, зазначених у проєкті. Нині виконуються роботи по закріпленню несучих конструкцій зовнішніх стін, підсиленню внутрішнього перекриття, підготовка до внутрішніх робіт, – зазначив він.

Серед складнощів, з якими стикаються будівельники, заступник директор ТОВ “БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ТРАНСБУД” Володимир Марценюк назвав лише логістику – доставку на вершину матеріалів, конструкцій, працівників, яка іноді буває складною на об’єкті через погодні умови високогір’я.