Зустріч експертів у Татарові

19 лютого у Татарові (Івано-Франківська область) відбулась традиційна робоча зустріч експертів щодо створення Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів на горі Піп Іван.

У ній взяли участь ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, директор Студій східноєвропейських досліджень Варшавського університету Ян Маліцький, представники університетів, органів державної влади України і Польщі, місцевого самоврядування та проектних установ обох країн, спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», підрядники, які виконуватимуть будівельні та інші роботи в Обсерваторії.

Детальніше про зустріч (ФОТО та ВІДЕО) ТУТ