Третій інформаційний день проєкту PIMReC – Aнонс

У вівторок, 18 травня, з 11:00 до 13:30 (10:00-12:30 польського часу) відбудеться інформаційний захід присвячений безпечному туризму в горах та покращенню роботи рятівників на високогір’ї завдяки закупленому обладнанню та створенню Міжнародного навчального центру для рятівників в рамках проєкту програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру (PIMReC)».

Оскільки наближається літній сезон, під час зустрічі учасники дізнаються про основні правила поведінки в горах в екстремальні ситуації, принципи організації та проведення гірських сходжень та дотримання головних правил безпеки для гірських туристів. Також студенти дізнаються про взаємодію між рятувальними службами України та Польщі.

Посилання на захід: https://pu.webex.com/pu-ru/j.php?MTID=me523b2d53aa60f085b5d49f7f9c478f2

Програма заходу

Додамо, що реалізація проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван для потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC) є можлива завдяри фінансовій підтримці Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *