Діємо за планом робіт

В Обсерваторії на горі Піп Іван після затяжного зимового періоду розпочинаються активні внутрішні ремонтні та зовнішні реставраційні роботи, які мають бути завершені восені нинішнього року.

27 червня координатор проєкту PIMReC ректор Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та директор Студій Східноєвропейських досліджень Варшавського університету Ян Маліцький разом із українською частиною інфраструктурної групи проєкту та підрядниками-будівельниками оглянули об‘єкт після того, як зійшов останній сніг, та провели у будівлі Обсерваторії нараду напередодні запланованої на 14-15 липня офіційної наради інфраструктурної групи.

Партнери проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 застосовують «модульний» підхід – поетапний ремонт приміщень, необхідних для реалізації задекларованих планів. Нагадаємо, концепція запропонована Прикарпатським національним університетом полягає у створенні так званого трансформера, який об’єднає сучасний науково-дослідний центр з базою підготовки фахівців для проведення пошуково-рятувальних операцій.