Зустріч керівного комітету

Відбулась чергова зустріч Керівного комітету проєкту PIMReC.

Партнери обговорили зміни до бюджету та опису проєкту, які необхідно внести і подати до Спільного Технічного Секретаріату до кінця липня. Координатор проєкту, ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда зауважив, що “особливу увагу необхідно звернути на пошук та придбання метеостанції, відповідної поставленим перед партнерами задачам”.

Розглянули план дій на наступні 4 місяці та визначили:

1) тренінг, який заплановано було проводити GOPR у липні на території Польщі переноситься на кінець серпня, коли всі українські рятувальники матимуть повний цикл щеплень;

2) інформаційний день на 1000 учасників GOPR проведе у серпні 2021 року у звичайному режимі за участі представників всіх партнерів;

3) круглий стіл, який повинен проводити Варшавський університет, перенесений на грудень 2021 року і буде проводитись у звичайному режимі. На той час будуть вагомі результати проєкту і можна їх буде показати суспільству;

4) дві останні координаційні зустрічі заплановано провести в грудні 2021 року та на початку лютого 2022 року у звичайному режимі за участі усіх партнерів.

Будівельні роботи розпочато у червні 2021 року через те, що у травні на горі Піп Іван випав сніг і були несприятливі умови для проведення реставраційно-будівельних робіт. На даний час спостерігається невелике відставання від графіку виконання робіт, але підрядник завірив, що всі роботи будуть виконані вчасно.

Відбулись також дві зустрічі інфраструктурної групи: 27.06.2021 та 14.07.2021. На першій зустрічі обговорювали план робіт на цей рік, друга зустріч була присвячена огляду проведених робіт за 1 місяць, визначенню проблем та ризиків і обговорення шляхів їх подолання.